objednávám si velký uvítací balíček sbírky MLUVTE ANGLICKY – SPEAK ENGLISH! zcela ZDARMA. Uhradím pouze 139 Kč za poštovné a balné na dobírku. Zároveň tímto objednávám i pravidelné zásilky – balíčky s 9 kartami a 1 audio CD za 259 Kč. Tyto balíčky budu dostávat každé 3-4 týdny, dokud jejich zasílání písemně nebo telefonicky nezruším, tj. sbírku mohu kdykoli ukončit. Objednávku těchto balíčků jsem navíc oprávněn/a písemně stornovat na výše uvedené adrese ve lhůtě 14 dnů od převzetí velkého uvítacího balíčku či od doručení oznámení o uložení velkého uvítacího balíčku na poště.
International Masters Publishers s.r.o. si vyhrazuje právo v odůvodněných případech Vaši objednávku odmítnout.
Zasláním objednávky souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami zveřejněnými na www.imponline.cz, které jsem si řádně pročetl.

Speak English
Váš velký uvítací balíček v hodnotě 1500 Kč
Objednejte IHNED - DÁREK zcela ZDARMA!
NYNÍ
ZDARMA!
star
Header

Sbírka MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH! je pro všechny, kteří chtějí mluvit anglicky

Editor

Vážení zájemci o anglický jazyk,

cítíte, že potřebujete zlepšit svou angličtinu a jednoduše nemáte čas? Chcete se lépe domluvit při cestě do zahraničí? A nabýt větší jistoty ve Vašem zaměstnání?

Zapomeňte na drahé a stresující tradiční kurzy angličtiny. Zapomeňte na nudné jazykové učebnice, které rychle zastarávají.

MLUVTE ANGLICKY – SPEAK ENGLISH! je unikátní sbírka výukových karet a audio CD, která Vám pomůže dokonale zvládnout angličtinu. Nabízíme Vám nový a zábavný způsob výuky - v klidu domova, snadno a pohodlně.

‎Každá sada 9 výukových karet a 1 audio CD se zaměřuje na praktické téma z každodenního života. Například Žádost o pomoc, Příjezd do zahraničí, Zaměstnání, V restauraci, Ptáme se na cestu.
Karty v sadě reprezentují 9 dovednostních skupin (slovní zásoba, poslech, mluvení, gramatika, čtení, psaní, zábava, příběhy a testy a klíče). Každá výuková karta Vám pomůže zvládat různé situace v angličtině krok za krokem. Přesvědčte se, jak je to snadné a jednoduché s pomocí praktických cvičení a názorných ilustrací.
Nedílnou součástí sady je i CD, na kterém najdete užitečná cvičení namluvená rodilými mluvčími. Můžete se tak učit kdykoli a kdekoli – na cestě do práce, doma nebo v autě.

MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH! představuje efektivní a prověřenou metodu, která Vám pomůže dokonale zvládnout angličtinu. Nezáleží na tom, zda jste úplný začátečník nebo pokročilý. Sbírka je připravena zkušenými experty na výuku cizích jazyků a získala si již stovky tisíc spokojených zákazníků po celém světě.

Zlepšujte krok za krokem svou úroveň znalostí angličtiny a ušetřete spoustu času a peněz.
Ve výuce můžete pokračovat jen tak dlouho, jak Vám bude vyhovovat a neplatíte žádné hodiny dopředu!

Proč ještě váhat? Jak vidíte, je mnoho dobrých důvodů, proč poslat objednávkový kupon ještě DNES! Vůbec nic neriskujete! Vyzkoušejte si velký uvítací balíček sbírky MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH! zcela ZDARMA. Uhradíte pouze 139 Kč za poštovné a balné. NAVÍC! Pokud objednáte IHNED, získáte ZDARMA skvělý dárek – Praktický DÁREK

 
Petra Beková
vedoucí projektu

P.S.:Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost! 

                 Objednejte ještě DNES!


Váš velký uvítací balíček v hodnotě 1500 Kč

bude obsahovat:

 

  • 1 sada 9 karet a 1 audio CD na téma Seznamování a pozdravy 
  • 1 sada 9 karet a 1 audio CD na téma Jídlo a pití
  • 1 dekorativní pořadač k praktickému zakládání Vašich karet
  • 1 registr - 9 dělicích karet k přehlednému vyhledávání ve sbírce  
  • 1 pouzdro na CD k praktickému zakládání Vašich audio CD
  • 1 informační brožuru s přehledně uspořádanými informacemi o výuce angličtiny 
  • Praktický DÁREK

objednejte ještě DNES! 


JAK OBJEDNAT Váš velký uvítací balíček

Vyplňte řádně objednávkový kupon v horní části této stránky a odešlete jej stisknutím tlačítka OBJEDNAT. Získáte tak Váš velký uvítací balíček v hodnotě 1500 Kč zcela ZDARMA. Uhradíte pouze 139 Kč za poštovné a balné na dobírku. Pokud odpovíte ještě DNES, obdržíte také skvělý dárek - Praktický DÁREK zcela ZDARMA! Jestliže se rozhodnete po obdržení velkého uvítacího balíčku nepokračovat ve sbírání, prosím, dejte nám o tom vědět do 14 dnů po jeho přijetí. Jeho obsah si můžete po zaplacení každopádně ponechat.

BEZ RIZIKA

Pokud se Vám bude sbírka líbit, nemusíte dělat vůbec nic. Další zásilky nemusíte zvlášť objednávat. Zajistíme pro Vás jejich pravidelné doručování každé 3-4 týdny, jak dlouho si budete přát. Každá zásilka bude obsahovat novou sadu 9 karet a 1 audio CD za výhodnou cenu 259 Kč, včetně poštovného, balného a DPH. Pokud se rozhodnete nepokračovat ve sbírání, dejte nám o tom vědět do 14 dnů po obdržení zásilky.

Pokračujte tak dlouho, jak Vám bude vyhovovat!

Svou sbírku můžete kdykoliv bez udání důvodu pozastavit nebo ukončit. Stačí zatelefonovat na naše zákaznické oddělení nebo napsat na naši adresu.
International Masters Publishers, s.r.o.,
Štěrboholská 560, 10200, Praha 10, tel: 235 004 004


OBJEDNEJTE IHNED!Garantujeme Vaši spokojenost!

Ve výuce se sbírkou MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH! můžete pokračovat jen tak dlouho, jak Vám bude vyhovovat! Neplatíte žádné hodiny dopředu! Vůbec nic neriskujete a objednávkou se k ničemu nezavazujete.
MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH! je jednou ze široké nabídky naučných a zábavných publikací vydávaných společností IMP, která se specializuje na vydávání encyklopedických kolekcí a CD a DVD sbírek nejvyšší kvality už více než 30 let. Vaše spokojenost je naší prioritou.
Přesvědčte se a vyzkoušejte si velký uvítací balíček
sbírky MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH!O sbírce SPEAK ENGLISH - MLUVTE ANGLICKY! napsali:

Sbírka pomáhá mně i mému dítěti

Učila jsem se angličtinu ve škole několik let, ale od té doby jsem to všechno zapomněla! Prostě jsem ji nepotřebovala. Když se pak můj syn začal učit angličtinu ve škole, zjistila jsem, že mu neumím poradit. Naštěstí se mi dostala do rukou nabídka publikace MLUVTE ANGLICKY – SPEAK ENGLISH! Po pečlivém přečtení jsem zjistila, že je to přesně to, co potřebuji! Pokaždé, když jsem obdržela zásilku nových karet a CD, ihned jsem se z nich začala učit. Nyní jsem spokojená se svými znalostmi a můj syn používá karty k procvičování. Sbírka mu skvěle doplňuje to, co v učebnicích nenajde. Hodně se zlepšil ve slovíčkách a výslovnosti, a to hlavně díky audio CD. Gramatika je mu teď mnohem jasnější, cvičení na kartách se nám opravdu osvědčila. I učitelka poznala Péťův velký pokrok ve znalosti angličtiny!

paní Ivana z Krásné Lípy

Konečně jsem našla skvělou práci!

Když jsem přišla o práci, trvalo mi dlouhou dobu, než jsem opět našla vhodné zaměstnání. Ve většině inzerátů totiž najdete znalost angličtiny mezi základními požadavky na téměř každou pozici. Nikdy jsem se anglicky neučila. Přišla jsem na to, že pokud chci najít solidní a dobře ohodnocenou práci, bez angličtiny se neobejdu. Ve stejný čas jsem se dozvěděla o sbírce Mluvte anglicky – SPEAK ENGLISH! Po přečtení jsem hned věděla, že to je to, co mi schází a pomůže ke zlepšení situace! Ihned jsem si sbírku objednala. Překvapilo mě, jak snadné ve skutečnosti je naučit se cizí jazyk. Poté, co jsem získala alespoň základní znalost angličtiny, jsem si našla práci, o které se mi dříve ani nesnilo!

paní Lenka z Prostějova

Blahopřejeme!

Váš uvítací balíček v hodnotě
1500 Kč bude obsahovat:

top

1 sada 9 karet a 1 audio CD 
na téma Seznamování a pozdravy

ze sbírky MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH!

top

top

1 sada 9 karet a 1 audio CD
na téma Jídlo a pití
ze sbírky MLUVTE ANGLICKY - SPEAK ENGLISH!

top

top

1 dekorativní pořadač k praktickému zakládání Vašich karet
1 registr - 9 dělicích karet k přehlednému vyhledávání ve sbírce

top

top

1 pouzdro na CD k praktickému zakládání Vašich audio CD
1 informační brožuru s přehledně uspořádanými informacemi
 o výuce angličtiny

top

top

Praktický DÁREK
v hodnotě 1000 Kč, pokud odpovíte
ještě DNES!

top

OBJEDNEJTE IHNED!